UDZIAŁ  ZESPOŁU TAŃCA TERAPEUTYCZNEGO,, BABYLON” W   INAUGURACJI  STARGARDZKIEGO UTW W DNIU 9.X. 2012 ROKU

Poznaliśmy się na juwenaliach w Świnoujściu, w maju 2012 roku. Już wtedy stargardzcy słuchacze UTW zwrócili uwagę na nas i na nasze tańce. Nawiązane tam kontakty zaowocowały zaproszeniem do Stargardu, na rozpoczęcie roku akademickiego.

Nasi tancerze zaprezentowali 5 układów i w 100% sprawdzili się jako główna atrakcja części artystycznej bardzo dostojnej inauguracji. Świadczyły o tym brawa, uściski, gratulacje i słowa uznania jakie padały po występach pod adresem tańczących.

Centrum Kultury( duża sala z balkonem) było wypełnione po brzegi. Pierwszy rząd zapełnili notable z wicemarszałkiem woj. Zachodniopomorskiego, prezydentem Stargardu i starostą powiatu na czele. Świadczy to dobitnie o zainteresowaniu władz problemami seniorów zrzeszonych w UTW.

My DOBRZE REPREZENTOWALIŚMY MYŚLIBÓRZ, znowu będzie o nas głośno. Jesteśmy przekonani, że przedstawiciele władz województwa, którzy byli obecni na sali, odświeżą sobie pamięć o Myśliborzu i być może przychylnym okiem spojrzą na problemy naszego, myśliborskiego uniwersytetu. mpp