Na wykład ze światowej sławy genetykiem prof. JANEN LUBIŃSKIM stawił się komplet naszych słuchaczy. DIETA ANTYRAKOWA – MIKRO I MAKRO ELEMENTY to temat, który dotyczy wszystkich zainteresowanych profilaktyką i chyba stąd taka frekwencja –  dobrze jest wiedzieć co w trawie piszczy, a jeszcze lepiej jest jak się pozna przeciwnika -łatwiej mu stawić czoła. Uwarunkowania genetyczne (na które  , niestety, wpływu nie mamy) i szeroko pojęte środowisko, Z DIETĄ WŁĄCZNIE( na którą  wpływać możemy)  to główni sprawcy nieszczęścia nazywanego rakiem. Na podstawie długoletnich badań, zespół prof. Lubińskiego, wyodrębnił 4, spośród ponad 30 tysięcy genów, które są odpowiedzialne za chorobę. Dysponują szczegółową wiedzą na ten temat i stosują ją w profilaktyce i walce z chorobą.

Zespół, przez  kilkanaście lat, badał też zależność pomiędzy zachorowaniami na tę straszną przypadłość, a  poziomem selenu w organizmie. Badania porównywane były z wynikami badań uczonych amerykańskich. Okazało się, że niski poziom selenu miał zdecydowany wpływ na ŚMIERTELNOŚĆ i ZACHOROWALNOŚĆ  na wiele typów raków. Wyjątek stanowią kobiety z rakiem jajnika i piersi.

Warto wiedzieć, że optymalne stężenie tego pierwiastka w surowicy krwi powinno wynosić od 100 – 120 ug/l. WŚRÓD POLAKÓW, ŚREDNIE STĘŻENIE SELENU  WYNOSI OKOŁO 70 ug/l.  DOSELENOWANIE JEST KONIECZNOŚCIĄ!

Jest już unikalny preparat selenowy opracowany z myślą o skutecznej obronie przed rakiem w Polsce. WIĘCEJ INFORMACJI na stronie

www.sel-brcal.pl. Pod nr tel. 664 023 456 można uzyskać informacje nt. indywidualnego badania poziomu selenu. Przemyśl i zadzwoń! Może to będzie jedna z najważniejszych decyzji w Twoim życiu!     mpp