28.XI.2011r., NA INTEGRACYJNE SPOTKANIE, DO RESTAURACJI ,,PIAST’’ przybyli słuchacze MUTW, miłośniczki marszu z kijkami, zwane potocznie ‘’kijankami’’ i zaprzyjaźnieni z nimi zwolennicy dobrej zabawy.

Wprawdzie zbyt hucznie nie było, bo to czas postu, zadumy i refleksji, ale przy dobrej muzyce, z płyt CD oczywiście, wspólnie pląsano walce, country, tudzież zorbę. Nie zabrakło i innych gimnastyczno – tanecznych popisów. Na parkiecie królowały kobiety szczerze oklaskiwane przez nieliczne grono panów. To oni stanowili przesympatyczne tło z przebłyskami partnerstwa w tanecznym kręgu. Ten wieczór zdecydowanie należał do kobiet. Jak zwykle, ton w tańcu, narzucały panie Krystyna Matuszak i Halina Krasowska – instruktorki tańca terapeutycznego. CHWAŁA IM ZA TO!

Dobre jedzenie i odrobina humoru, którą przygotowali Krystyna Dzięcioł z mężem oraz Maryla ,były przerywnikiem i okazją do złapania oddechu . Do zabawy włączyli się, bez większych oporów, uczestnicy spotkania. W tym miejscu chcemy wyrazić słowa wdzięczności dla p. Kasi Ulicz , która była bardzo pomocna przy organizacji imprezy. Ależ my umiemy się bawić! I ta gracja ruchów i ten wdzięk, i ta skoczność – w naszym wieku to niebywały sukces – tylko pozazdrościć. Żadnej zadyszki, zero zmęczenia ( no może trochę przesadziłam) i szczere chęci do każdorazowego wybiegu na parkiet. Chwalimy się same bo kto nas może dowartościować jak widzów było zbyt mało! Bez pochlebstwa – wiele zawdzięczamy ludziom, którzy rozpoczęli , rozbujali i prowadzą sekcje usprawniające nasze ciało i umysł. mpp