Kontakt

 
 • Adres:

Myśliborski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Ulica: I Maja 19

Miasto: Myślibórz

Kod pocztowy: 74-300

Adres e-mail: kontakt@mutw.pl

 • Biuro:

Siedziba MUTW ul. I Maja 19

czynne – czwartek godz. 15.00-16.30

telefon: 601222422

 • Prezes

Bożena Wierucka

 • Administrator strony:

Rafał Skowron

 • Redaktorzy:

Krystyna Matuszak

Maria Prymakowska -Paluch

Napisz do nas
 

 

 

Komentarzy: 5

 1. Sławek napisał(a):

  Życzę powodzenia w kolejnej odsłonie.
  Pozdrowienia z Norwegii

 2. Ania napisał(a):

  Kochani, dziękuję za wspaniałe dwudniowe spotkanie na szkoleniu Latarników. Jesteście fantastyczni. Gratuluję takiego Uniwersytetu. Dbajcie o siebie ,pozdrawiam cieplutko Ania z Płotów.

  • Ewa napisał(a):

   Aniu, kochanie również w imieniu całej na 7-mio osobowej grupy dziękujemy za spotkanie na szkoleniu Latarników, które dało nam wiele radości, poznanie wspaniałych ludzi a przede wszystkim zdobyliśmy wiedzę w jaki sposób należy pracować z ludźmi 50+ jako wolontariusze. Jesteś wspaniałą kobietą.
   Pozdrawiam Ewa

 3. Krystyna napisał(a):

  Drodzy Przyjaciele z Zespołu Tanecznego BABYLON! Pragnę Wam podziękować za uświetnienie swoją obecnością Balu Absolwentów Liceum Pedagogicznego w dniu 21 września 2013 r.
  Radosnymi i pięknymi tańcami udało Wam się wyzwolić uśmiechy na twarzach nawet zatroskanych absolwentów. Udało Wam się także wyzwolić energię w tych,którzy zwątpili,że mogą tańczyć i śpiewać.
  To Wasze barwne, żywiołowe i pełne ekspresji widowisko, zachęciło wszystkich do zabawy. Tak trzymajcie! Czerpcie radość i siłę ze swoich pasji.
  Niech Wasze życie płynie w radosnych, tanecznych rytmach, niech oglądający Was nie żałują gromkich braw. Wasza obecność dopełniała tę noc – pełną wspomnień i powrotu do młodości – niezapomnianymi wrażeniami.
  Dziękujemy, że byliście z nami w tak ważnej dla nas chwili.
  W imieniu Komitetu Organizacyjnego Zjazdu: Krystyna Peczko-Tomczak

Napisz komentarz