Honorowym Prezesem MUTW, jak wszyscy wiemy, jest BOŻENA WIERUCKA, która przez pełne 8 lat kierowała, wspólnie z Zarządem, naszym UNIWERSYTETEM.

Nie jest łatwo każdemu dogodzić, ale trzeba uczciwie przyznać, że niezadowolonych i za czasów Bożeny, jak i teraz raczej nie słychać. Idziemy cały czas równym krokiem do przodu i trudno nas zatrzymać.

Działają wszystkie sekcje, które swój początek zaczęły przed 8.laty, dobrze się ma ustawiczne kształcenie, nadal jest dbałość o kondycję i zdrowie, ma się dobrze kabaret, sukcesy odnosi zespół taneczny, nie rezygnujemy z olimpiad pływackich, są wyjazdy na wycieczki, spotykamy się na zabawach, znacznie rozszerzyły się nam kontakty, korzystamy z projektów, władza nas hołubi … czego można chcieć więcej!

A propos władzy.

Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz – PIOTR SOBOLEWSKI oraz Przewodniczący Rady Miejskiej ROMAQN WĄSIK docenili, po raz kolejny, pracę BOŻENY WIERUCKIEJ w MUTW składając oficjalne podziękowania. Wśród wielu ciepłych pochwał warto zacytować jedną.

,,Dzięki takim wartościowym osobom jak Pani, Pani Bożeno, pełniącym swoją funkcję z pasją i zaangażowaniem, możliwa jest efektywna aktywizacja środowisk senioralnych, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do samorozwoju i samorealizacji w środowisku nie tylko lokalnym, stwarzając tym samym mocne fundamenty dla młodego pokolenia”. W piśmie podziękowano także za profesjonalizm, serdeczność i owocną współpracę.

Gratulujemy! Podwaliny mamy mocne, teraz tylko musimy nadal, spokojnie zdobywać szczyty!

Maria Prymakowska – Paluch