CO ?

Zabawa taneczna w karnawale to standard, ale ta – uwierzcie mi – pod każdym względem, należała do wyjątkowych. Mimo, że na parkiecie królowała dojrzalsza młodzież wprost kipiało od energii, humoru i radości. Właśnie te określenia najbardziej oddają klimat wieczornego spotkania przy muzyce.

GDZIE?

Najlepiej się bawimy w gościnnych progach górnej sali restauracji MYŚLIBORZANKA. Właścicielka obiektu – p. ZOSIA JAKUBISZYN – potrafi tak zadbać o detale jedzeniowo – dekoracyjne, że serce samo rośnie z radości. Przyczyniła się do tego również nad wyraz sprawna, czujna, miła i dyskretna obsługa, która dbała o zaspokojenie apetytów tancerzy i orkiestry. Przygrywający ,,MYŚLANIE” w pełni sobie na to zasłużyli.

KIEDY?

Dzień, 26 stycznia 2018 roku, spore grono seniorów, zdecydowało się, spędzić w doborowym towarzystwie hucznie i ,,na radośnie”. Stare przeboje pomogły przełamać pierwsze lody, a potem mało kto siedział przy stoliku. Każdorazowo zwyciężał temperament i słabość do muzyki! I tak przez bite 6 godzin. Raz sentymentalnie, raz skocznie! Do utraty tchu! Główna organizatorka pomyślała również o dodatkowych atrakcjach – niespodziankowym konkursie. Szczęśliwcy wyszli z zabawy bogatsi o słodycze, książki, zapachowe gadżety i o… szampany, chociaż nie …szampanów nie udało się wynieść … wiadomo dlaczego!

KOMU DZIĘKOWAĆ?

Słowa uznania należą się HALINIE KRASOWSKIEJ – głównej

organizatorce. Wszystko dopracowała i przemyślała. Pomogło spore doświadczenie. Wszak niejedną zabawę ma na swoim koncie. Zapewniała, że będą następne. Trzymamy za słowo!

PODSUMOWANIE!

Wypada je zrobić – taka zabawa nie może przejść bez echa!

KREACJE? Eleganckie! WERWA? Jak za młodych lat! HUMORY? Nie mogły być lepsze! TOWARZYSTWO? Super, osobiście wybrane! JEDZENIE? Wyśmienite i elegancko podane! ORKIESTRA? Spełniła oczekiwania! CZAS ZABAWY? Dobrze dobrany, ewentualne zmęczenie przyszło nieco później!

CZY COŚ WIĘCEJ JEST POTRZEBNE DO AŻ KILKUGODZINOWEGO SZCZĘŚCIA???

Foto i tekst: Maria Prymakowska – Paluch