SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Mamy w uniwersyteckim gronie wielu szczerych przyjaciół. KRYSTYNA i ZYGFRYD DZIĘCIOŁOWIE niewątpliwie się do nich zaliczają. To Oni pamiętają zawsze o mikołajkach, Dniu Kobiet, andrzejkach… Świętują sukcesy taneczne BABYLONEK dając tego nawet i rzeczowe dowody.

Krystyna Dzięcioł wraz mężem , po włocławskim sukcesie, przynieśli na spotkanie treningowe , w uznaniu ,, zasług”, smaczne domowe ciasto biszkoptowe z puszystą masę do wspólnej degustacji. Zaproszono pracowników MOK – u ,którzy mieli swój mały udział w sukcesie tancerek. Przy okrągłym stole ,razem, zachwycaliśmy się smakiem wypieku Krystyny.

Doceniamy szczere serce i Wasz gest kochani, wiemy że Wasze ciepłe słowa pod adresem Krystyny – choreografki i głównej trenerki wiele dla Niej znaczą. Ona pewnie wie, choć Jej tego często nie mówimy, że doceniamy Jej trud, Jej pomysły, Jej codzienną pracę. Dobrze, że jest z nami i że nami kieruje! Liczą się również pomocne ręce i… nogi Halinki. Żyjcie nam długo w zdrowiu, a BABYLONKI będą sukcesami stały!

Maryla P-P