Każda okazja jest dobra do miłych, niezobowiązujących spotkań towarzyskich w gronie osób, które się lubią, mają wspólne zainteresowania, wspólne tematy do rozmów i wspólne plany na przyszłość.
Ważne jest aby CHCIEĆ WYGOSPODAROWAĆ chwilę czasu dla siebie na relaks, ale zdecydowanie ważniejsze jest to, aby CHCIEĆ SIĘ SPOTKAĆ, jak to ma w zwyczaju, grupa taneczna – BABYLONKI. Tym razem okazją, do pogaduszek ,,na szczycie”, były popularne MIKOŁAJKI. Spotkanie odbyło się w gościnnych, jak zawsze dla nas, progach restauracji MYŚLIBORZANKA , przy tematycznie i elegancko przystrojonych stołach – dziele sprzyjającej MUTW – właścicielki lokalu p. ZOSI JAKUBISZYN.
Tematów nie brakowało – jak to,, na szczycie” bywa. Poruszano żywotne problemy dnia codziennego, rozmawiano o planowanych tanecznych wyjazdach w najbliższym czasie, mówiono o coraz szerszych kontaktach z grupami tanecznymi z innych uniwersytetów, o wymianie tanecznej, o warsztatach tanecznych… Te wiadomości, z tzw. pierwszej ręki, przekazywała trenerka -choreografka KRYSTYNA MATUSZAK.
I nie ma co się dziwić, że rozmowy kręciły się wokół tańca – wszak spotkały się TANCERKI! Przy okazji świętowano, lampką szampana, imieniny niedzielnej solenizantki – BASI GRASS. Jak zwykle nie zabrakło mikołajkowych słodkości od pp. DZIĘCIOŁÓW i DANKI ŻMIJEWSKIEJ. Dziękujemy! To nie był stracony czas!
Tekst Maryla P – P. Foto Krystyna M.