Szlachetna Paczka znowu stanęła na wysokości zadania i w miniony weekend dotarła z pomocą do ponad 20 tys. potrzebujących rodzin w Polsce. W sumie 12 i 13 grudnia, czyli w dni, kiedy paczki docierały do potrzebujących, pomoc otrzymało 20 tysięcy 771 rodzin, czyli ponad 84 tysiące osób. Na ten sukces pracowało aż 13 tys. wolontariuszy zaangażowanych w akcję. Wartość paczek przygotowanych dla jednej rodziny wyniosła średnio 2600 zł. Natomiast wartość wszystkich paczek wyniosła aż 54 mln zł. To była już piętnasta edycja „Szlachetnej Paczki”.

W tym roku po raz kolejny wzięliśmy udział w akcji Szlachetna Paczka, dzieląc się tym co mamy z najbardziej potrzebującymi.
Jako paczka słuchaczy MUTW i klubu tańca towarzyskiego ESTERA w pełnej mobilizacji, przez ostatnie dni wpłacaliśmy pieniądze i zbieraliśmy najpotrzebniejsze wskazane przez wybraną Rodzinę rzeczy.Udało nam się dzięki chojności darczyńców spełnić marzenia członków rodziny.
Mamy nadzieję, że w te Święta w domu rodziny, którą wzięliśmy pod swoją opiekę zagości uśmiech, radość i nadzieja na lepsze jutro.
Zachęcamy wszystkich do okazania bliźnim życzliwości, szczególnie w okresie świątecznym – gdy ta pomoc jest najbardziej potrzebna.
Razem możemy więcej! 🙂