ZMAGANIA PŁYWACKIE SENIORÓW
Poruszać się, potwierdzić własną sprawność, pobyć w miłym towarzystwie, aktywnie spędzić czas – to konkretne cele piątych już, otwartych dla osób 50+, ZAWODÓW PŁYWACKICH SENIORÓW ,, MOJA MAŁA OLIMPIADA”, które odbędą się 14 czerwca na myśliborskiej pływalni.
Pomysłodawczynią imprezy, organizatorką oraz głównym sędzią zawodów jest DOROTA CHOŁOCIŃSKA prezes TKKF Klub,, SENIOR”, który aktywnie współpracuje z Myśliborskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Uczestnicy zawodów mają zaplanowane dwie konkurencje – indywidualne pływanie w kategoriach wiekowych oraz biegi sztafetowe. Nikt nie oczekuje wyników na miarę olimpijskich, ale pływać TRZEBA UMIEĆ choćby na wypłyconej części basenu. W roku ubiegłym zmagali się seniorzy z Gorzowa, Dębna, Polic, Barlinka, Szczecina i Myśliborza w sumie 70 osób. Ten rok nie może być gorszy! Przemyśl, podejmij decyzję na TAK! Swój udział zgłoś telefonicznie pod numer 601 775 387. Na zgłoszenie masz czas do 15 maja. Na podniesienie własnej kondycji do 14 czerwca. Warto zawalczyć o medale i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz – to po pierwsze. Po drugiej stronie korzyści jest duma, zadowolenie i satysfakcja z podjętego wyzwania. Czy to mało?
mpp
Foto podpis.
Pływanie to prawdziwy zastrzyk energii dla wszystkich mięśni. Do wzięcia udziału w olimpiadzie zachęca organizatorka Dorota Chołocińska. Uwierzcie – szybka decyzja, to mądra decyzja.