KABARET,, STARSZAKI” W GOLENICACH
Dobrze układająca się współpraca z Danutą Borkowską – dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Myśliborzu – zaowocowała kolejnym zaproszeniem studentów naszego uniwersytetu, tym razem, na imprezę organizowaną dla golenickiej starszej publiczności z okazji ich emeryckiego święta.
W Golenicach, 25.X., ze swoim dowcipnym programem, wystąpił kabaret ,,Starszaki.” W obszernych i eleganckich pomieszczeniach bibliotecznych , przed liczną publicznością wśród której nie zabrakło burmistrza p. Arkadiusza Janowicza z małżonką, członkowie kabaretu pokazali, że energia, humor i radość nie jest przypisana tylko młodszemu pokoleniu. Oczekiwana przez członków kabaretu reakcja publiczności – czyli śmiech i oklaski – była dowodem na to , że potrafimy się śmiać z tych samych rzeczy, i że nieobca jest nam specyficzna dla kabaretu – autoironia.
Była również okazja do wspólnych tańców, którą w pełni wykorzystano i do wspólnego biesiadowania, które też, w pełni, doceniono! Tekst i część zdjęć mpp