MEDYCYNA NATURALNA – POMOC W DOLEGLIWOŚCIACH ZDROWOTNYCH CZŁOWIEKA. Wykład prowadził dyplomowany mistrz z bioenergoterapii. Chiropraktyk mgr inż. WALDEMAR GULA
Wykład pana Waldemara poprzedziło krótkie wystąpienie MAŁGORZATY PIWOWARCZYK – dyrektor banku PKO SA, która poinformowała słuchaczy MUTW o bankowych ofertach w tym o:bezpłatnym prowadzeniu r – ku przez okres 2 lat, o bezpłatnej obsłudze karty przez ten sam okres, bezpłatnych wypłatach z bankomatu, o korzystnej dla klientów banku współpracy banku z ,,Biedronką” . Trenerki: Krystyna Matuszak i Halina Krasowska, korzystając z obecności pani dyrektor na wykładach, przekazały serdeczne ,również i pisemne, podziękowanie za ufundowanie tancerkom z ZTT ,,Babylon” ważnego elementu stroju (eleganckich spódnic), które są wykorzystywane przy kilku układach tanecznych. Wyrazem wdzięczności były także oklaski zgromadzonych oraz piękny bukiet kwiatów.
Wykłady z dziedziny medycyny alternatywnej ciszą się wśród emerytów dużą popularnością. My, z racji wieku, już wiemy co to takiego jest choroba . Wspólnie z lekarzami i osobami parającymi się medycynę naturalną, szukamy odpowiedzi na pytanie jakie są najskuteczniejsze sposoby leczenia, a nawet walki z chorobami ( jak już nas coś dopadło) , ale chyba bardziej nas interesuje jak chorobom zapobiegać – żeby nas nie dopadła. Wg pana Waldemara – radiestety, przyczyną wielu chorób jest usytuowanie budynku mieszkalnego na żyłach wodnych.
Gdyby, wzorem wielu krajów, już na etapie planowania budowy obiektów mieszkalnych, swoją opinię wyraził radiesteta – społeczeństwo byłoby ewidentnie zdrowsze. Stosowanie kupnych, sprawdzonych odpromienników zmniejsza niekorzystny wpływ cieków wodnych na człowieka. Działają także domowe sposoby – kasztany, słoma owsiana, skorupki orzechów, gryka położone w woreczkach, w tapczanie, lub skóra z dzika obok miejsc ,, zarażonych” promieniowaniem.
P. Waldemar zajmuje się również bioenergoterapią, której zadaniem jest zapewnienie prawidłowego przepływu energii w organizmie oraz chiropraktyką. Powszechnie wiadomo jak ważny dla człowieka jest zdrowy kręgosłup i jakie cierpienia towarzyszą ludziom z chorym kręgosłupem. Operacja jest ostatecznym wyjściem – dbanie o kręgosłup poprzez systematyczne ćwiczenia i nastawianie u fachowca jest KONIECZNOŚCIĄ. Wybór należy do CIEBIE! mpp