ZAPROSZENIE DO BARNÓWKA
Rozległe kontakty członków Zarządu sprawiają, że tancerze z Zespołu Tańca Terapeutycznego ,, Babylon” są często proszeni o występy taneczne na różnego rodzaju uroczystościach. Z reguły nie odmawiamy. Lubimy się popisywać. Po 4 latach, w swoim repertuarze, mamy już 13 propozycji.
Ostatni nasz występ, 24.VI.2014r. uświetnił okrągły jubileusz Szkoły Podstawowej w Barnówku, na który zaprosiła nas dyrektor – pani Elżbieta Mielcarek. W pięknych pomieszczeniach nowego obiektu agroturystycznego, przy ogromnym aplauzie, zaprezentowaliśmy 4 układy taneczne w mocno uszczuplonym składzie. Było to duże wyzwanie, ale wakacje, od zawsze, rządziły się swoimi prawami! Na szczęście obyło się bez komplikacji, a zaproszeni goście, miłymi słowami i oklaskami, docenili nasz wysiłek. Nawet ksiądz proboszcz podrygiwał w rytmie ,,dżajfa”.
Nie tylko nas zachwyty uskrzydlają, a tych nie skąpiono nam w Barnówku. Pod naszym adresem padło także wiele pytań. Jedno z nich warto przytoczyć – pytano kiedy planujemy nowy nabór do naszego zespołu! ODPOWIADAMY – październik jest najodpowiedniejszym terminem. Zaczynamy wtedy nowy rok akademicki!.Tekst i foto mpp.