WYKŁAD – 19.XII. 2011-12-19

,,MAKIJAŻ I PIELĘGNACJA SKÓRY W WIEKU ELEGANCKIM ” –prowadziła mgr inż. Katarzyna Kaczmarek – stylistka i wizażystka ze Szczecina. Na wykład, oprócz pań, przyszli także panowie. Zastanawiające czy po 1. myśleli o swojej urodzie, czy po 2. chcieli kupić partnerce trafiony prezent z kosmetycznej półki, czy po 3. byli zwyczajnie ciekawi, jakie sztuczki stosują kobiety, że ciągle są w stanie pozytywnie ICH zaskakiwać. Każda z odpowiedzi jest prawidłowa

Pani Katarzyna, w sposób niezwykle subtelny, skrytykowała nasze nawyki dotyczące pielęgnacji twarzy. Broń Boże woda, broń Boże mydło, broń Boże ruch wacika ku dołowi…. Pokazała profesjonalne oczyszczanie twarzy z utartą kolejnością, której trzeba zaufać. A kolejność jest taka: mleczko, tonik, baza podkład.

Każda z nas ma wprawdzie swój niepowtarzalny sposób na zatrzymanie czasu, ale warto posłuchać rad fachowca i stosować te zabiegi, które nam szczególnie zalecał. Proponowano nam kosmetyki firmy Oriflame. Według słów wizażystki są, czystą, skoncentrowaną naturą, a ich głównym zadaniem jest wierna służba kobiecej urodzie . Na własnej twarzy, w czasie spotkania, przekonały się o tym, nasze dwie słuchaczki Teresa i Róża. Oczyszczone, ,,twarzowo” napięte – to Teresa, delikatnie, profesjonalnie umalowane – to Róża, na zawsze zapamiętają ( a my razem z nimi) , że dobry kosmetyk, stosowanie się do dobrych rad – to inwestycja na całe, dodajmy nasze ELEGANCKIE, życie.